Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeni petrol müjdesi (CANLI)

KONYA (İGFA) –Konya’da Karapınar GES, Bozkır Barajı ve Abdülhamit Han Caddesi ile tamamlanan 74 adet iş, hizmet ve projenin resmi açılışı yapılıyor.

“Onlar emri dağdan alıyor, biz Allah’tan alıyoruz” diyerek muhalefeti suçlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “14 Mayıs’ta dağdan emir gelenleri defnetmeye hazır mıyız?”

İktidarlarının devamı ile 2. Nükleer Santrali yapacaklarını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akkuyu’dan sonra bu ikinci santrali de Sinop’a yapmayı planladıklarını söyledi.

“CUDİ’DE GÜNDE 100 BİN VARİL KAPASİTELİ PETROL BULUYORUZ”

Erdoğan, “Dünyanın karada yapılan en büyük 10 keşfinden birini gerçekleştirdik” dedi. “Kuyularına gömeceğiz. Cizre’ye 20 kilometre uzaklıkta. 2600 kilometre derinliğinde. Günlük tüketimimizin onda birini karşılayacak bu rezervin milletin hayrına olacağına şüphe yok.”

Erdoğan, birilerinin neden terörün bitmesini istemediğini anlamamız gerektiğini söyledi.

HATAY’I KONYA’YA İNANIYORUZ

6 Şubat’ta yaşanan asrın faciasına dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Konya’mızda da deprem hissedildi. Konya Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediye ekiplerimizi deprem bölgesine gönderdik. Hatay’ı Konya’ya zimmetine geçirdik. Konya’daki belediyelerimiz deprem bölgesinde her türlü ihtiyacı karşıladı.Bütün muhalefet belediyelerinin yaptıklarını bir yere koyun,Konya belediyelerinin yaptıklarını başka bir yere koyun.Konya hepsinden ağır basar.Belediyelerimiz öğretti. muhalefet millete hizmet etmeyi öğretti.Gösteri ve reklam yerine yaralarını saran tüm belediyelerimizi tebrik ediyorum.İnşallah hep birlikte deprem bölgesini bir an önce toparlar.En kısa zamanda ayağa kaldıracağız. dedi.

haber-eyyubiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu