Haber
Gaziantep’te Cumhurbaşkanlığı Seçimi İkinci Oylama Başladı
![](https://akkus-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/gaziantepte-cumhurbaskanligi-secimi-ikinci-oylama-basladi-xxqgXTsc.webp)
GAZİANTEP’te Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin ikinci turu için oylar kullanılmaya başlandı.
Sabahın erken saatlerinde kentte oy kullanacak vatandaşlar okulların önünde beklemeye başladı. 4 bin 64 sandığın kurulduğu Gaziantep’te 1 milyon 358 bin seçmen oyunu kullandı. Saat 08.00 itibariyle okula gelen seçmenler, polisin kimlik kontrolü ve üst aramasının ardından sınıflara girdi. Sandık görevlilerinin yaptığı incelemenin ardından vatandaşlar oylarını kullanmaya başladı.