Yaşam

Hagrid’in Volkan Konak şarkısını söylemesi viral oldu

Mösyö Taha kullanıcı adıyla tanınan Harry Potter hayranı ve sosyal medya fenomeni Taha Şahin, Mattel’in Harry Potter koleksiyonu için çıkardığı Hagrid karakterinin Volkan Konak şarkısını söylediği videoyu paylaştı. Video sosyal medyada viral oldu.

Taha Şahin’in görsel için hazırladığı kutuda Hagrid figürünün Volkan Konak’ın ‘Mimoza Çiçeğim’, ‘Aleni Aleni’ ve ‘Herkesin Bir Derdi Var’ şarkılarını söylediği yazılıyor.

Taha Şahin, “İnternette gördüğüm Hagrid’in Volkan Konak şarkısını söylemesine dayanamadım, o yüzden onu da aldım, bakalım.” diyerek başladığı videosunda şu sözleri kullandı.

“Bu parça, Mattel’in Harry Potter koleksiyonu için çıkardığı Hagrid’in bebeği ve üç farklı Volkan Konak şarkısını söyleyebiliyor: ‘Mimosa Çiçeğim’, ‘Aleni Aleni’ ve Herkesin Bir Acısı Var”. Kutunun yanında Hagrid ve küçük ejderha Norbert belirir. Hagrid “Kabarık saçlarını çok gerçekçi yapmışlar, komik yüzü de plastik. Tüylü yeleği, kahverengi gömleği ve pantolonuyla kıyafetleri oldukça güzel. Ama bebeğin en güzel özelliği müzik söyleyebilmesi. Bastığınızda Kemerindeki düğmeye basıp müzik söylemeye başlıyor. Tekrar bastığınızda ise şarkı değişiyor.”

(KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

silivriajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu